• 10 MAJ 11
  • 0

  Słuchobus

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI SŁUCHOBUS POD HASŁEM „POMAGAMY LEPIEJ SŁYSZEĆ”.

  Szanowni Państwo,

  Od lat byliśmy współorganizatorami ogólnopolskiej akcji „Narodowy Test Słuchu”. Współpracując z firmą Siemens i Audio service organizowaliśmy dla Państwa przesiewowe bezpłatne testy słuchu, w czasie których mogliście Nas Państwo spotkać na skwerach, deptakach, ulicach miejscowości, w których posiadamy swoje gabinety.

  W związku z coraz większą popularnością, w ramach kontynuacji corocznych testów słuchu postanowiliśmy przystosować własny samochód, aby jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb.Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegoroczną trasę wyjedzie całkiem nowy słuchobus. Auto posiada udogodnienia, które ułatwią korzystanie z badań zwłaszcza osobom starszym. Słuchobus ma bezpieczne schodki umożliwiające wygodne wchodzenie i wychodzenie, jasne, przyjazne oświetlenie wewnętrzne, umywalkę, oraz wszystkie wymagane sprzęty do przeprowadzania badań słucha a nawet przymiarki aparatu słuchowego!!!

  W tym roku swoją trasę zaczynamy od Tomaszowa Mazowieckiego, w maju i czerwcu znajdziecie nas Państwo na płycie Placu Kościuszki w centrum miasta. O dalszej trasie i terminach będziemy Państwa informować na bieżąco, dlatego zachęcamy również do odwiedzania naszej strony.

  almed-ewa-maciej-filipiak-1

  Jeżeli chcecie Państwo, aby słuchobus stanął na terenie Waszej PRZYCHODNI, SZPITALA, bądź wziął udział w FESTYNIE ZDROWIA zapraszamy do podjęcia współpracy !!!

  Parametry techniczne samochodu:

  ■ własne zasilanie elektryczne

  ■ długość samochodu: 6m

  ■ szerokość samochodu: 2,5m

  ■ wysokość samochodu: 2,75m

  ■ do przeprowadzenia akcji potrzebne jest około 20m2 powierzchni

  ■ całkowita masa dopuszczalna 3500 kg

  Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem tel. 502 276 946

  ZAPRASZAMY!

  Leave a reply →

Facebook